Elegant Studio Quartier Montmartre

  • 14 m²

Bazylika Najświętszego Serca w Paryżu znajduje się maksymalnie 11 min pieszo od Elegant Studio Quartier Montmartre Paryż o powierzchni 14 m², natomiast Plac Jean Rictus znajduje się w pobliżu. Apartament oferuje Wi-Fi w miejscach publicznych.

1 łazienka to gwarancja dodatkowego komfortu. W łazience znajdują się suszarka do włosów.

Aktywni Goście Elegant Studio Quartier Montmartre mogą korzystać z lodowiska.

W tym apartamencie mieści się własna kuchnia wyposażona w czajnik elektryczny, lodówkę i toster. Obecność stołu jadalnego zapewnia bardziej komfortowe doznania kulinarne. O rzut kamieniem stąd znajduje się restauracja Les Apotres de Pigalle, która oferuje dania kuchni południowoamerykańskiej.

Ten apartament leży w dzielnicy Montmartre w Paryżu, w zasięgu wzroku od stacji metra Abbesses. Obiekt mieści się 2 km od takich miejsc jak Ogród Tuileries. Kabaret Moulin Rouge znajduje się w tylko 400 metrach. 25 min piechotą dzieli Elegant Studio Quartier Montmartre od stacji kolejowej Châtelet-Les Halles RER.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Elegant Studio Quartier Montmartre Paryż
Heart Of Montmartre L Sacre-Coeur At 10Min
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Heart Of Montmartre L Sacre-Coeur At 10Min

117 m od nieruchomości
USD 157 USD 141
za noc
Villa Lepic, Luxury Flat In Montmartre With Private Terrasse-Appartement Entier
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Villa Lepic, Luxury Flat In Montmartre With Private Terrasse-Appartement Entier

173 m od nieruchomości
USD 287 USD 258
za noc
1Br Near Moulin Rouge
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

1Br Near Moulin Rouge

231 m od nieruchomości
USD 195 USD 176
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Elegant Studio Quartier Montmartre oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Elegant Studio Quartier Montmartre oferuje Wi-Fi za darmo.
    • Czy Elegant Studio Quartier Montmartre akceptuje zwierzęta?
      Niestety Elegant Studio Quartier Montmartre nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Elegant Studio Quartier Montmartre posiada kuchnię?
      W Elegant Studio Quartier Montmartre goście mogą korzystać z własnej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i toster.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Elegant Studio Quartier Montmartre Paryż

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij